Psycholog Szczecin

Wymiana szybki iphone Szczecin

Transport mebli Warszawa

Psycholog Szczecin

Centrum Terapii Poznawczo-behawioralnej tworzy zespół wyszkolonych i certyfikowanych psychoterapeutów i psychologów, świadczących kompleksową opiekę w temacie zdrowia psychicznego. Formę terapii dostosowujemy do klienta, w oparciu o wywiad, obserwację oraz nasze ogromne doświadczenie w zawodzie. Niesiemy wsparcie, umożliwiające poprawę samopoczucia klienta oraz jego samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna

Podejście poznawczo-behawioralne jest jednym z najlepiej zbadanych i cieszących się największą skutecznością podejść terapeutycznych w historii psychoterapii. Potwierdzenie jej skuteczności można znaleźć w wielkiej ilości badań klinicznych. Terapia poznawczo-behawioralna wywodzi się z behawioryzmu, kierunku psychologicznego, zgodnie z którym nasze zaburzenia wynikają z wyuczonych reakcji na konkretne bodźce, a nieuświadomionych procesów psychicznych i zjawisk nie bierze się pod uwagę. Terapeuta pomaga „rozłożyć” problematyczną sytuacje na podstawowe elementy. Ich zmianę umożliwia ich zrozumienie, co z kolei modyfikuje nasze odczucia uwalniając od problemów. Terapia poznawczo-behawioralna to forma terapii, która oparta jest na zmianie nieadaptacyjnych przekonań. Pozwala rozwijać samoświadomość klienta, a uświadomienie sobie wzajemności wpływu emocji, myśli i zachowania pomaga rozwijać poczucie kontroli nad własnym życiem.

Dane firmy:

CTPB Szczecińskie Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej

ul. Kaszubska 57

Szczecin https://ctpb.szczecin.pl/ kliknij psycholog Szczecin cena 70-402

Nasza oferta

Terapia jest bardzo skuteczna w leczeniu depresji, nerwicy, lęków napadowych, fobii, bulimii, nerwicy natręctw, stresu pourazowego, depresji okołoporodowej oraz schizofrenii. Nasza oferta zawiera dużą ilość form psychoterapii (indywidualna, grupowa, dla par) oraz konsultacje z psychologiem sportu i logopedą. Proponujemy naszym pacjentom również liczne szkolenia i warsztaty wspierającerozwój osobisty oraz członkostwo w klubie aktywnej mamy, którego celem jest szerzenie idei świadomego macierzyństwa, przepełnionego radością i spokojem. Zapraszamy również klientów, którzy zainteresowani są przeprowadzeniem diagnozy psychologicznej, która ma na celu określenie problemu pacjenta poprzez wykorzystywanie odpowiednich narzędzi psychologicznych. Terapia poznawczo-behawioralna jest dla wszystkich, którzy są chętni do pracy nad sobą, aby zobaczyć i poczuć rzeczywista zmianę.

Najnowsze artykuły: