Odpowiedzią na PLoS ONE Testosteron Studium Gary Donovitz MD

25. listopada 2015 Uncategorized 0

Można przeczytać niedawny raport w medycznym czasopiśmie PLoS ONE, że znalazł zwiększone ryzyko zawału serca u mężczyzn podanych suplement testosteronu. Wierzę, że to badanie jest niedokładne, nieszczere i najeżona błędami.

Nazywam się Gary Donovitz MD, i jestem dyrektor medyczny Biota medyczny, największa firma hormonalnej w Stanach Zjednoczonych. Moje stanowisko daje mi wyjątkowe zrozumienie nauki i stosowania suplementów zamiennych testosteronu, dlatego uważam, że PLoS ONE badania za błędne w najlepszym i potencjalnie niebezpieczne w najgorszym.

Oto tylko wybrane z największych problemów ze skutecznością PLoS ONE badania:
* Metoda Kolekcja: To tak zwane badanie testosterony udział żadnego laboratorium pre danych lub terapii pocztowy, wiodącą w dużej dopuszczalnym marginesem błędu.

* Poprzedni danych: Autorzy tego badania przytoczyć Veterans Administration badań odnotowano w The Journal of American Medical Association (JAMA 2013). To jest problem, a wnioski z tego badania są nieprawdziwe. Warto zauważyć, że mężczyźni z poziomem testosteronu powyżej 300 ng / dl nie zostały uwzględnione w badaniu, masowo kołysząc danych.

* Sposób dostawy: Zdecydowanie największy problem z PLoS ONE badania jest to, że ludzie spojrzał tylko na otrzymywanie suplementów testosteronu poprzez pigułki doustnie, miejscowo kremy, żele i syntetycznych wstrzykiwań. Badanie thusly ignorowane podskórnej bio-identyczne terapii testosteronem na pelet.
Było wiele dźwięk, alternatywne badania, które wykazują przydatność naturalnej terapii testosteronem, gdy dostarczane podskórnie. Badania te wykazują, że bio identyczne leczenie testosteronem peletek może być stosowany w celu zmniejszenia ryzyka wielu czynników, w tym:
* Osteoporoza

* Rak prostaty

* Choroba Alzheimera

* Cukrzyca typu 2

* Rak prostaty
Ignorując te dane, w badaniu tym jest bardzo wadliwy. Ważną częścią suplementacji testosteronu jest ostrożny następujące wartości laboratoryjnych pacjenta. PLoS ONE badania zignorował ten segment danych kompletnych. Właściwa bio-identyczne terapii testosteronem pelet dba o te dane i monitorować poziom hormonów pacjenta. Te poziomy hormonów mogą wskazywać liczne warunki zdrowotne, z których wiele nie można leczyć bez optymalnej dawki. Optymalna dawka to niemożliwe z kremów i żeli.

Jeszcze więcej badania wykazały zwiększenie przepływu krwi do tętnic wieńcowych u mężczyzn otrzymujących naturalnej suplementacji testosteronu. To zwiększenie przepływu krwi może spowodować spadek płytki nazębnej i zapalenia. Biota medyczny potraktował ponad 10.000 pacjentów płci męskiej; na podstawie tych danych, równoważenie poziomu testosteronu u mężczyzn hipo gonad od 35 – 75 nie powoduje zwiększone ryzyko chorób układu krążenia.

Jeśli jedna rzecz jest pobierana z tej odpowiedzi, powinno być tak: istnieje zasadnicza różnica między syntetycznych suplementów testosteronu, które są przewidziane przez „Big Pharma” i naturalne, bio-identyczne hormonalnej historii. Dopóki czasopisma medyczne takie jak PLoS ONE uznają to i włączenia go do swoich danych, ich badania pozostanie niekompletne.

Gary Donovitz MD

CEO i medycyna Dyrektor

Biota medyczne