Zagrożenia zdrowia i przedwczesnej do wyboru cięcia cesarskiego urodzenia dziecka

25. listopada 2015 Uncategorized 0

Ostatnie lata przyniosły coraz większą liczbę kobiet rodzących wcześnie. Teraz opinia lekarska wskazuje, że tego rodzaju urodzeń dzieci powodować potencjalne zagrożenia medycznych zarówno dla kobiety i dziecka. Ten rozwój jest tak dramatyczna, że średni czas płodu ciąży została zmniejszona przez 7 dni w Stanach Zjednoczonych od roku 1992. Ten trend jest oznaczone jako „ewolucyjnie dramatycznego zdarzenia.”

Badania wskazują na bezpośredni związek pomiędzy tym skrócenie ciąży i planowanych cesareans i indukcji bez konieczności medycznej.

Skrócenie czasu trwania ciąży może wpływać na rozwój dziecka płuc, wzroku, wagi, a także dostrojenia mózgu, zgodnie z zawodowym. Na co dzień i co tydzień przed 39 tygodni, podnosi zagrożona dla dziecka. Zdecydowana większość wczesnych terminowych dzieci czynić dobro, ale jest to istotne i niebezpieczne ryzyko.

Konwencjonalny Długość ciąży wynosi 40 tygodni, a wywołane narodziny kompletnego trzydziestu dziewięciu tygodni uważa prawdopodobnie bezpieczne. Kobiety w sposób naturalny rodzi wcześniej niż w tym, w niektórych przypadkach, problemów medycznych muszą wczesne dostawy. Problemy pojawiają się, kiedy dzieci rodzą się z wyprzedzeniem o gotowość.

Lata pomiędzy 1990 i 2006 nastąpił wzrost o 30% urodzeń na 36 tygodni i 40% dla tych, zarówno 37 i 38 tygodni. Równocześnie odpowiednie zmniejszenie ilości niemowląt rodziły w kolejnych tygodniach stwierdzono w danych. Istnieje obecnie więcej dzieci dostarczonych na 39 tygodni thana na pełną kadencję. Dane, o którym mowa, jest postrzegana jako świeże według standardów akademickich i adresów taki wydłużony okres 16 lat, że specjaliści stwierdzają trend unmistakable.It się, że niewiedza zarówno wśród lekarzy, jak i rodziców jest winien trendu.

Dzieci urodzone na początku poprzez indukcję lub cesarskie cięcie bez uzasadnienia medycznego są praktycznie dwukrotnie prawdopodobne, aby znaleźć się w dziale intensywnej terapii noworodków, relacjonują badacze. Inne badania pokazuje, że są bardziej skłonni do infekcji i może potrzebują sprzętu do oddychania.

Nie jest niczym niezwykłym dla matki, aby poinformować, że potrzebują cięcia cesarskiego z powodu, że ich dziecko jest „zbyt duże” .A Najnowsze dane choć wykazuje, że takie motywy „medycznych”, aby dostarczyć na początku są w rzeczywistości unhelpful. Wiele projektów badawczych potwierdzają, że dzieci indukowane wcześnie, aby ograniczyć ich wzrost są rzeczywiście bardziej skłonni do utknąć w kanał rodny i wymagają cięcia cesarskiego.

Chociaż nie ma dowodów, że ilość matek poprosić o wcześniejszej dostawy przed tygodnia 39, jest również istotna wskazówka, że lekarze jazdy część wzrostu w poprzednich wcieleń. W 1979 roku amerykański Kongres Położnictwa i Ginekologii rozpoczął rekomendowanie lekarzy, aby nie przeprowadzać fakultatywnych indukcji przed 39 tygodniem ciąży, jednak wczesne planowych porodów zwiększają się, z wyjątkiem w miejscach, gdzie istnieje system trzymać lekarzy odpowiedzialnych ,

Łatwo lekarze rozwinąć myśl, że dostawy kilka dni wcześnie, nie ma znaczenia, a problemy pojawiają się tak rzadko. Musisz wziąć pod uwagę całą populację ocenić prawdopodobieństwa skumulowanego.

Czy to początek zmian w podejściu do narodzin niemowląt w praktyce medycznej, które mogą ewentualnie zobaczyć odwrócenie w znacznej eskalacji c poprzecznych i innych interwencji medycznych w pracy. Mamy nadzieję, że tak, i chciałbym poznać Twoją opinię i doświadczeń.
ZA