Katastroficzny występ polskiego zespołu na starcie eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - przegrana z czeskim zespołem narodowym!

Katastroficzny występ polskiego zespołu na starcie eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - przegrana z czeskim zespołem narodowym!

Ostatni mundial w wykonaniu reprezentacji Polski nie był zbyt udany. Polscy piłkarze oczywiście byli w stanie wywalczyć awans do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Wielbiciele futbolu z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na pozycji trenera jest konieczna. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem polskiej narodowej drużyny został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym oponentem była czeska kadra narodowa. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, aby zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w drużynie Polski były fantastyczne, jednakże weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach starcia narodowa reprezentacja Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. Było to gigantyczne zaskoczenie zarówno dla fanów zasiadających na stadionie w Pradze, jak i graczy. Piłkarze czeskiej kadry narodowej wyglądali o wiele lepiej od polskich graczy od samego początku i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej części to się zmieni. Drużyna narodowa Polski w drugiej odsłonie meczu wyglądała trochę lepiej, jednak to piłkarze z Czech strzelili trzeciego gola. Kuchta był strzelcem gola numer 3 w 64. minucie meczu. Zawodnicy polskiej drużyny dali radę strzelić jedynie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Należy przyznać to, że ten mecz w wykonaniu drużyny narodowej Polski był fatalny. Z całą pewnością nie w ten sposób debiut w narodowej kadrze Polski wyobrażał sobie portugalski szkoleniowiec Fernando Santos. Reprezentacja Polski w drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych będzie się mierzyć z reprezentacją Albanii. Z całą pewnością w tym pojedynku drużyna Polski musi odnieść wygraną.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy