Zwycięstwo Olympique z Marsylii rezultatem dwa do jednego we francuskiej ekstraklasie i świetna bramka Arkadiusza Milika!

Zwycięstwo Olympique z Marsylii rezultatem dwa do jednego we francuskiej ekstraklasie i świetna bramka Arkadiusza Milika!

Fani z Francji nie powinni narzekać na brak sukcesów w minionej dekadzie. Bez większych wątpliwości futbol jest aktualnie najpopularniejszą sportową dyscypliną we Francji. Francuscy fani dalej są żądni dalszych sukcesów, ponieważ kochają tę sportową dyscyplinę. Francuska drużyna narodowa w ostatnich latach była bardzo silna, czego świetnym dowodem jest to, że są obecnie panującymi mistrzami świata. Warto jednak podkreślić to, iż francuscy sympatycy futbolu śnią też o tym, aby klub francuski zdołał osiągnąć sukces w Champions League. O krok od tego pucharu było Paris Saint Germain dwa lata temu, gdy wywalczyli awans do finałowego spotkania Ligi Mistrzów. Jednak ponieśli klęskę z Bayernem w finałowym meczu, w składzie którego grał najlepszy zawodnik kadry narodowej Polski Robert Lewandowski. W tym momencie możemy podziwiać grę Arkadiusza Milika na stadionach we Francji, który gra w klubie Olympique Marsylia.

Na samym początku należy podkreślić, iż Milik nie ma obecnie prostej sytuacji w klubie. Od miesięcy polski zawodnik miał kłopot ze strzelaniem goli i właśnie dlatego selekcjoner OM zdecydował się posadzić go na rezerwie. Polski napastnik nie raz pokazywał już jednak, że nie trzeba go przekreślać i warto dać mu szansę. Bardzo dobrym tego dowodem jest choćby to, że w minionym meczu Arkadiusz Milik zdołał ustrzelić trzy trafienia. Bez wątpienia był to doskonały prognostyk przed kolejnym starciem, lecz polski napastnik po raz kolejny rozpoczął ten pojedynek na rezerwie. Olympique z Marsylii w tym starciu rywalizował z Metz i naprawdę długo na tablicy wyników wyświetlał się remisowy rezultat. Do boju na czternaście minut przed końcem starcia szkoleniowiec Olympique Marsylii postanowił wpuścić Milika Arkadiusza. Bez cienia wątpliwości mało fanów Marsylii oczekiwało tego, że polski napastnik odmieni losy spotkania. Polski napastnik 6 minut później otrzymał perfekcyjne podanie i uderzeniem z przewrotki odmienił wynik tego pojedynku. Fantastycznej urody był ten strzał polskiego zawodnika i rozprawiali w tym temacie dziennikarze z całej Francji. Kibicom z Polski zostaje wierzyć w to, iż dzięki temu strzałowi sytuacja polskiego reprezentanta w Olympique Marsylia przemieni się na lepsze.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy